مختصری راجع به دستارو:

دستارو، فروشگاه آنلاین دست سازه های ایرانی است که در آن هر هنرمند امکان ایجاد گالری آنلاین، منحصرا به نام شخص یا برند خود را دارد که می تواند کالاهای خود را به صورت رایگان و با شرح تمام جزییات به آسانی درج و به فروش برساند. همچنین با ایجاد سیستم حسابرسی پیشرفته، سفارشات و حساب های فروش خود را به راحتی مدیریت کند.
دستارو" حمایت از هنر ایرانی را وظیفه خود می‌داند.

هنرمند گرامی، هدف اصلی دستارو همکاری مستمر با شما می باشد لذا قوانینی برای پیشبرد هر چه بهتر این مهم در ذیل شرح داده شده است که با رعایت آن از سوی طرفین این همکاری ثمر بخش خواهد شد

قوانین درج آگهی در دستارو

آگهی هایی که محتوای مرتبط با یکی از موضوع­های زیر را داشته باشد، می تواند به صورت رایگان در سایت قرار گیرد.

1 -  آفریده هایی که زیر گروه صنایع دستی باشند.

صنایع دستی به آن گروه از فرآورده ها اطلاق می شود که با استفاده از مواد اولیه­ی طبیعی بومی، خارج از چرخه غذایی و به کمک دست و ابزار ساخته شده و متاثر از سابقه تاریخی، ویژگی های فرهنگی و جغرافیایی مکان تولید، عادات اجتماعی باورهای سنتی و معیارهای زیبایی شناختن بومی و ملی بوده و ذوق، هنر و خلاقیت فردی سازنده­ی اثر تولیدات مشهود باشد.

2 – آفریده هایی که با کمک دست ساخته شده باشند که المانی از طرح، رنگ و سابقه تاریخی از هنر ایرانی را داشته باشند.

قوانین جا به جایی پول

دستارو با ایجاد درگاه آنلاین، راهکاری مناسب برای جا به جایی و اطمینان از واریز وجه توسط خریدار و انتقال آن به حساب فروشنده را فراهم نموده است. و خاطری آسوده در حین فرآیند خرید و فروش آنلاین، برای طرفین فراهم کرده است.

 پس از نهایی شدن مراحل خرید توسط خریدار وجه مورد نظر به حساب سایت واریز شده و فرآیند خرید تکمیل می شود.  پس از ارسال محصول و بارگزاری رسید پستی توسط هنرمند، وجه واریزی با کسر درصدی که در جدول زیر مشاهده می­کنید، مستقیما و پس از حداکثر 72 ساعت  به شماره حساب شبا بانکی معرفی شده توسط شما، واریز خواهد شد.

قوانین درج تصویر ( عکس )

حداکثر 3 عکس از هر محصول که می تواند شامل نماهای متفاوت از آن باشد و هم چنین در صورت رنگ بندی محصول، تنوع رنگ بندی نیز بارگذاری شود.

تطابق کامل محصول و عکس با توجه به این موضوع که یکی از ویژگی های محصولات دست ساز منحصر به فرد بودن آن می باشد بهتر است در عکس ارسالی جزییات با کیفیت و تمرکز بهتر ارایه شود

عکس های شما گویای محصول شما ست.هنر شما در تهیه عکس بهتر،کمک شایانی به بهتر دیده شدن محصول شما خواهد کرد. همین طور کیفیت بالای عکس و انتخاب پس زمینه مناسب که با تکیه بر تجربه پس زمینه­هایی که سفید یا رنگ خنثی باشند، امکان بهتر دیده شدن را به مخاطب می دهند.

برای یکپارچه بودن تصاویر با طراحی اولیه سایت، سایز عکس ها و از 700 پیکسل ( افقی) / 550 پیکسل (عمودی) باشد

تصاویر ارسالی می بایست مطابق قوانین جمهوری اسلامی باشد که امکان درج آگهی برای شما را مقدور کند

قوانین درج عکس پروفایل

نظر به اینکه تمامی فعالیت های سایت مطابق قوانین جمهوری اسلامی می باشد، برای درج عکس پروفایل توجه به نکاتی همچون رعایت پوشش مناسب، عدم استفاده از تصاویر چهره­ های دیگران و لوگوهایی که متعلق به برند خودتان نمی باشد الزامیست.

قوانین کسر درصد های سایت

 درصد تعرفه: 10%

قیمت محصول به ( تومان):  از 1.000 تومان تا 4.999.000 تومان 

پی نوشت: تعرفه کسر درصد برای مبالغ بالاتر قابل مذاکره با مدیریت دستارو می باشد.

 

قوانین ارسال

ارسال کالا به عهده تولید کنندگان و هزینه ارسال به عهده خریداران می باشد بدین ترتیب که فروشنده ها پس از اطلاع از فروش کالا، خودشان نسبت به ارسال کالا اقدام نموده و کالا را برای خریدار ارسال می نمایند. خوشبختانه در حال حاضر شرکت های پستی متعدد و معتبر در ایران فعالیت می کنند که با یک تلفن کالا را از محل فروشنده تحویل گرفته و برای خریدار ارسال می نمایند.

می توانید برای ارسال داخل شهری  از پست جمهوری اسلامی – یا سیستم های جا به جایی مطمئن  مانند پیک بادپا- الوپیک – اسنپ باکس و دیگر سیستم های مطمئن استفاده کنید.  و بعد از ارسال کالا می بایست کد ارسال را برای دستارو به شماره    09334412119 در واتسآپ  پیامک کنید که به خریدار امکان آن را بدهد که سفارش خود را پیگیری کند.

برای جا به جایی بین شهری می توانید از پست جمهوری اسلامی یا تیپاکس استفاده کنید. که

امکان ارسال کالا به تمام نقاط ایران را میسر میکند.

  در صورت ارسال رایگان، در توضیحات " ارسال رایگان " حتما درج شود.  در سایت نیز کلمه ارسال رایگان با رنگ دیگری مشخص می شود.

قوانین حل اختلاف

چنانچه در یک خرید، اختلافی بین خریدار و فروشنده به وجود آید، دو طرف برای حل اختلاف به مذاکره با یکدیگر فراخوانده می شوند. درصورت درخواست هریک از طرفین، سایت نیز برای رسیدن به یک تفاهم طرفین را یاری خواهد کرد. با این وجود، چنانچه یک هفته پس از طرح شکایت و یا 7 روز پس از درخواست برای استرداد مبلغ مبادله، همچنان دو طرف به توافقی نرسیده باشند، موضوع برای تصمیم گیری به خود سایت ارجاع داده شده سپس از طرفین درخواست می شود تا مدارک خود را ارایه نمایند که شامل رسید پستی و رسید انتقال وجه می باشد. طرفین موظف خواهند بود که برای رسیدگی به موارد اختلاف، تابع قوانین سایت باشند. موافقت طرفین بدین معنا می باشد که سایت دستارو با توجه به نقش خود و بر پایه قوانین سایت، حق تصمیم گیری برای حل اختلاف به وجود آمده را دارا می باشد. سایت مسئولیتی در قبال حل اختلاف در خارج از این چهارچوب تعیین شده نخواهد داشت

 در صورتی که قسمت حل اختلاف سایت نظر نهایی، در مورد حل یک اختلاف را اعلام کند نموده ولیکن طرفین آن نظر را اجرا ننمایند، دیگر حق طرح هیچ گونه شکایتی در این مورد را نخواهند داشت. 
این قوانین شامل فعالیت های غیر قانونی اعضاء نبوده و در صورتی که محصولی برخلاف قوانین و مقررات به فروش برسد، سایت دستارو حق لغو و یا تعلیق هر معامله ای را برای خود محفوظ داشته و طبق توافق نامه میتواند حساب کاربری اشخاص خاطی را مسدود نماید.

تاخیر و یا کوتاهی در تحویل کالا

پس از این که خریدار مبلغ قرارداد را به حساب دستارو واریز نمود، فروشنده ملزم به ارسال آن به مقصد تعیین شده ظرف مدت مقرر از بیش تعیین شده می باشد. ممکن است بنا به دلایل خارج از اراده شامل جنگ ، سیل، زلزله و یا فورس ماژور، تحویل کالا به خریدار به تاخیر افتاده و یا کالا به دست خریدار نرسد. در این گونه موارد، خریدار و فروشنده می توانند با یکدیگر مذاکره کرده و زمان تحویل کالا را به تعویق انداخته و یا ارسال آن را لغو نموده و مبلغ پرداخت شده را  باز گردانند. اما در صورت عدم توافق ، سایت دستارو با توجه به قوانین زیر تصمیم گیری خواهد نمود. 

چنانچه فروشنده کالای مورد نظر را به شرکت حمل و نقل تحویل نداده باشد، معامله فسخ خواهد شد فروشنده مسئول پذیرش عواقب فسخ این قرارداد می باشد.

چنانچه فروشنده کالای سفارش داده شده را ارسال کرده، اما هنگام حمل مفقود شده باشد، فروشنده مسئول گم شدن آن بوده و می بایست شخصا با شرکت حمل کننده طرف قرارداد، مذاکره و نسبت به دریافت وجه کالا از بیمه شرکت حمل طرف قرارداد اقدام نماید.

چنانچه فروشنده اثبات نماید که شرکت حمل طرف قرارداد، کالا را در محل مورد نظر تحویل داده، اما شخص دیگری اقدام به تحویل گرفتن آن نموده و خریدار از این موضوع با خبر نشده باشد، کالای ارسالی به منزله تحویل داده شده تلقی خواهد شد.

فروشنده پس از ارسال باید اسناد مرتبط با ارسال کالا شامل رسید، بارنامه و یا کد رهگیری مرسوله را در اختیار سایت قرار دهد.

تحویل کالا به خریدار، با ارایه سند تحویل کالا که شامل موارد زیر می باشد اثبات می‌گردد:

  • شماره بارکد قبض ارسال کالا یا کد رهگیری مرسوله 
  • تعداد و مشخصات کالا 
  • تاریخ تحویل کالا 
  • نشانی گیرنده کالا 
  • نام و امضای گیرنده کالا مبنی بر دریافت کالا
 

اشکال یابی جوملا

جلسه

اطلاعات مشخصات

حافظه استفاده شده

پرس و جو پایگاه داده